لوح سپاس  نخستين نمايشگاه

 دستاوردهاي پژوهشي و فناوري

 

رتبه سوم در تحقيقات كاربردي

يازدهمين جشنواره خوارزمي

 

لوح سپاس طرح توسعه كارآفريني

سازمان گسترش و نوسازي ايران

 

 

شرکت مهندسی سازگان گستر (با مسئولیت محدود) با هدف اجرای پروژه‌های تحقیقاتی در زمینه ارتباطات و مخابرات و با بهره‌گیری از متخصصین و مهندسین مجرب و کارآزموده در سال 1372 تاسیس گردید.

هم جهت با اجرای طرح‌های گوناگون الکترونیکی، مطالعات گسترده ای در زمينه طراحی و توليد تجهیزات پزشکی انجام داده است. از مهمترین و اولین دستاوردهای تولیدی شرکت می‌توان به مانیتور علائم حیاتی بیمار اشاره نمود که در سال 1374 موفق به کسب رتبه سوم از جشنواره خوارزمی گردید.

جدیدترین مانیتور علائم حیاتی بیمار، مانیتور پزشکی ویستا می‌باشد که  گواهینامه CE و تائیديه اداره کل تجهیزات پزشکی را اخذ نموده و هم اکنون با قابلیت‌های گوناگون، قیمت مناسب و ارائه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

شرکت سازگان گستر علاوه بر تولید مانیتور علائم حیاتی بیمار در زمینه طراحی و ارائه خدمات فنی سیستم‌های الکتروکاردیوگراف و پالس‌اکسی‌متر فعالیت می‌نماید.

اين شركت هم راستا با توليد تجهيزات پزشكي،  هم اكنون به عنوان نماينده انحصاري كمپاني‌هاي معتبر آمريكا از جمله  Datascope و Analogic اقدام به واردات طيف وسيعي از مانيتور علائم حياتي بيمار، فتال مانيتورينگ و مانيتور عمق بيهوشي نموده است.

بخشهای مديريت، تحقيقات، طراحی و توليد، بازرگانی ، سرويس و نگهداری اين شرکت، مجموعه توانمندی درزمينه تولید و ارائه خدمات پس از فروش گسترده برای محصولات شرکت در سراسر کشور فراهم نموده است.

شرکت سازگان گستر با ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9002 از شركت SGS سوئيس در سال1377 و ایزو 13485 از شرکت DNV  نروژ در سال 1386 گردید. هم‌چنين تقدیرنامه‌های گوناگونی از مراجع ذیصلاح کسب نموده که تنها بخشی از‌ آنها در اینجا آمده است.

 

 

 

صفحه اصلی

درباره ما

محصولات

گواهينامه ها

تماس با ما

 

English . Farsi

صفحه اصلي         ●         درباره ما         ●         محصولات         ●         گواهينامه ها         ●         تماس با ما